Тэлефонны даведнік

Тэлефонны даведнік галоўнага ўпраўлення юстыцыі Гомельскага аблвыканкама

Начальнік галоўнага ўпраўлення юстыцыі
Камалыеў Арцём Сяргеевіч 51-02-70
Першы намеснік начальніка галоўнага ўпраўлення юстыцыі – начальнік аддзела арганізацыйна-метадычнай і рэгістрацыйнай работы
Гуржы Андрэй Анатольевіч 51-02-70
Намеснік начальніка галоўнага ўпраўлення юстыцыі – начальнік упраўлення прымусовага выканання
Кухараў Дзмітрый Уладзіміравіч  51-02-70
Намеснік начальніка галоўнага ўпраўлення юстыцыі – начальнік аддзела прававога забеспячэння і юрыдычнай экспертызы
Шышыкін Аляксей Аляксандравіч 33-42-98
Прыёмная
Казлова Таццяна Сяргееўна 51-02-70
Аддзел арганізацыйна-метадычнай і рэгістрацыйнай работы
Начальнік аддзела
Гуржы Андрэй Анатольевіч 51-02-70
Намеснік начальніка аддзела
Ходас Анастасiя Аляксанраўна 51-03-51
Галоўны спецыяліст
Пракапенка Алесь Анатольевіч 51-02-78
Стрыжнёва Тамара Васільеўна 51-03-53
Аддзел прававога забеспячэння і юрыдычнай экспертызы
Начальнік аддзела
Шышыкін Аляксей Аляксандравіч 33-42-98
Намеснік начальніка аддзела
Марозава Вольга Міхайлаўна 33-42-94
Галоўны спецыяліст
Лявонава Вольга Аляксееўна 33-42-93
Сектар прававога забеспячэння дзейнасці Гомельскага аблвыканкама
Загадчык сектара
Сусарэнка Ала Леанідаўна 33-42-90
Галоўны спецыяліст
Валодзіна Алена Васільеўна 33-42-92
Аддзел па каардынацыі прававой, кантрольнай і архіўнай работы
Начальнік аддзела
Сокалава Наталля Уладзіміраўна 51-02-76
Галоўны спецыяліст
Еўстахава Юлія Івановна 51-02-75
Сектар архiва органаў, рэгiструючых акты грамадзянскага стану
Загадчык сектара архiва органаў, рэгiструючых акты грамадзянскага стану
Клімкова Вольга Алегаўна 51-02-73
Спецыяліст
Палавян Тамара Леанідаўна 35-71-51
Аддзел арганізацыйна-кадравай і спецыяльнай работы
Начальнік аддзела
Балакіна Людміла Русланаўна 31-13-00
Галоўны спецыяліст  
Сачава Валянціна Сяргееўна 51-02-79
Обухава Крысціна Віктараўна 51-02-75
Група бухгалтарскага ўліку і справаздачнасці
Галоўны бухгалтар
Дзегцярова Людміла Леанідаўна 51-02-82
Вядучы бухгалтар
Дзеранок Людміла Фёдараўна 51-02-83
Канцылярыя
Загадчык канцылярыяй  
Капаткова Наталля Микалаеуна 22-43-06

Тэлефонны даведнік кіравання прымусовага выканання ГУЮ Гомельскага аблвыканкама

Кіраванне прымусовага выканання галоўнага ўпраўлення юстыцыі Гомельскага аблвыканкама
Начальнік упраўлення прымусовага выканання
Кухараў Дзмітрый Уладзіміравіч 51-02-70
Намеснік начальніка ўпраўлення прымусовага выканання (па пытаннях забеспячэння ўласнай бяспекі)  
51-03-47
Аддзел арганізацыі і кантролю прымусовага выканання
Намеснік начальніка ўпраўлення прымусовага выканання – начальнік аддзела
Данько Таццяна Васільеўна 51-03-47
Намеснік начальніка аддзела
Мароз Аксана Аляксандраўна 51-03-47
Галоўныя спецыялісты
Давыдзенка Дзмітрый Анатольевіч 51-03-47
Кляўцова Вiтaлiя Мiхайлаўна 51-03-47
Аддзел прымусовага выканання кіравання прымусовага выканання
Намеснік начальніка ўпраўлення прымусовага выканання – начальнік аддзела
Блінова Наталля Іванаўна 51-03-47
Намеснік начальніка аддзела
Камароў Анатолі Аляксеевіч 51-03-47
Судовыя выканаўцы
Аліфяровіч Уладзімір Анатольевіч 51-03-47
Макарэвіч Аляксандр Сяргеевіч 51-03-47
Жалезнякоў Сяргей Міхайлавіч 51-03-47
Беланава Наталля Фёдараўна 51-03-47
Кабаева Наталля Уладзіміраўна 51-03-47
Бурдоленка Марына Аляксеейна 51-03-47
Клепча Уладзімір Андрэевiч 51-03-47
Камека Вiталiй Васiльевiч 51-03-47
Глазунова Наталля Фёдараўна 51-03-47
Канцылярыя 51-03-47
51-03-55 (факс)
Аддзяленне інфармацыйных тэхналогій
Начальнік аддзялення
Давыдзенка Максім Анатольевіч 51-02-84
Аддзяленне фінансавых аперацый
Начальнік аддзялення
Лісава Наталля Пятроўна 51-03-46