Тэлефонны даведнік

Тэлефонны даведнік галоўнага ўпраўлення юстыцыі Гомельскага аблвыканкама

Начальнік галоўнага ўпраўлення юстыцыі
Ткачоў Аляксандр Генадзевіч 51-02-70
Першы намеснік начальніка галоўнага ўпраўлення юстыцыі — начальнік аддзела арганізацыйна-метадычнай і рэгістрацыйнай работы
Гуржы Андрэй Анатольевіч 51-02-70
Намеснік начальніка галоўнага ўпраўлення юстыцыі — начальнік упраўлення прымусовага выканання
Кухараў Дзмітрый Уладзіміравіч  51-02-70
Намеснік начальніка галоўнага ўпраўлення юстыцыі — начальнік аддзела прававога забеспячэння і юрыдычнай экспертызы
Шышыкін Аляксей Аляксандравіч 33-42-98
Прыёмная
Казлова Таццяна Сяргееўна 51-02-70
Аддзел арганізацыйна-метадычнай і рэгістрацыйнай работы
Начальнік аддзела
Гуржы Андрэй Анатольевіч 51-02-70
Намеснік начальніка аддзела
Ходас Анастасiя Аляксанраўна 51-03-51
Галоўны спецыяліст
Пракапенка Алесь Анатольевіч 51-02-78
Стрыжнёва Тамара Васільеўна 51-03-53
Аддзел прававога забеспячэння і юрыдычнай экспертызы
Начальнік аддзела
Шышыкін Аляксей Аляксандравіч 33-42-98
Намеснік начальніка аддзела
Марозава Вольга Міхайлаўна 33-42-94
Галоўны спецыяліст
Жарынава Марыя Мікалаеўна 33-42-93
Сектар прававога забеспячэння дзейнасці Гомельскага аблвыканкама
Загадчык сектара
Сусарэнка Ала Леанідаўна 33-42-90
Галоўны спецыяліст
Валодзіна Алена Васільеўна 33-42-92
Аддзел па каардынацыі прававой, кантрольнай і архіўнай работы
Начальнік аддзела
Сокалава Наталля Уладзіміраўна 51-02-76
Галоўны спецыяліст
Мяланіч Ніна Аляксееўна 51-02-75
Сектор архива органов, регистрирующих акты гражданского состояния
Загадчык сектара — загадчык архiва органаў, якiя рэгiструюць акты грамадзянскага стану
Бондар Алена Юр’еўна 51-02-73
Спецыяліст
Палавян Тамара Леанідаўна 35-71-51
Аддзел арганізацыйна-кадравай і спецыяльнай работы
Начальнік аддзела
Лявонаў Вячаслаў Аляксандравіч 31-13-00
Галоўны спецыяліст  
Сачава Валянціна Сяргееўна 51-02-79
Зінькевіч Эла Васільеўна 51-02-73
Група бухгалтарскага ўліку і справаздачнасці
Галоўны бухгалтар
Дзегцярова Людміла Леанідаўна 51-02-82
Вядучы бухгалтар
Дзеранок Людміла Фёдараўна 51-02-83
Канцылярыя
Загадчык канцылярыяй  
Смолiкава Аксана Міхайлаўна 22-43-06

Тэлефонны даведнік кіравання прымусовага выканання ГУЮ Гомельскага аблвыканкама

Кіраванне прымусовага выканання галоўнага ўпраўлення юстыцыі Гомельскага аблвыканкама
Начальнік упраўлення прымусовага выканання
Кухараў Дзмітрый Уладзіміравіч 51-02-70
Намеснік начальніка ўпраўлення прымусовага выканання (па пытаннях забеспячэння ўласнай бяспекі)  
Зубовіч Уладзімір Яўгенавіч 51-03-36
Аддзел арганізацыі і кантролю прымусовага выканання
Намеснік начальніка ўпраўлення прымусовага выканання — начальнік аддзела
Драбышэўскі Дзяніс Станіслававіч 22-43-02
Намеснік начальніка аддзела
Балакіна Людміла Русланаўна 22-43-03
Галоўныя спецыялісты
Давыдзенка Дзмітрый Анатольевіч 51-02-87
Мароз Аксана Аляксандраўна 51-02-87
Аддзел прымусовага выканання кіравання прымусовага выканання
Намеснік начальніка ўпраўлення прымусовага выканання — начальнік аддзела
Блінова Наталля Іванаўна 51-03-30
Намеснік начальніка аддзела
Шавельскі Генадзь Сяргеевіч 51-03-37
Судовыя выканаўцы
Аліфяровіч Уладзімір Анатольевіч 51-03-42
Макарэвіч Аляксандр Сяргеевіч 51-03-38
Жалезнякоў Сяргей Міхайлавіч 51-03-41
Беланава Наталля Фёдараўна 51-03-39
Кабаева Наталля Уладзіміраўна 51-03-43
Сыс Святлана Аляксееўна 51-03-40
Канцылярыя 51-03-47
51-03-48
Аддзяленне інфармацыйных тэхналогій
Начальнік аддзялення
Давыдзенка Максім Анатольевіч 51-02-84
Вядучы інжынер-праграміст  
Шамянок Андрэй Мiхайлавiч 51-03-44
Аддзяленне фінансавых аперацый
Начальнік аддзялення
Лісава Наталля Пятроўна 51-03-46