Тэлефонны даведнік

Тэлефонны даведнік галоўнага ўпраўлення юстыцыі Гомельскага аблвыканкама

Начальнік галоўнага ўпраўлення юстыцыі Гомельскага аблвыканкама
Макарэвіч Валянцін Уладзіміравіч 51-02-77
Першы намеснік начальніка галоўнага ўпраўлення юстыцыі
Кухараў Дзмітрый Уладіміравіч 32-99-54
Намеснік начальніка галоўнага ўпраўлення юстыцыі
Гуржы Андрэй Анатольевіч 33-42-91
Намеснік начальніка галоўнага ўпраўлення юстыцыі
  51-02-85
Прыёмная
Анціпенка Любоў Яфімаўна 51-02-70
Аддзел арганізацыйна-метадычнай і рэгістрацыйнай працы
Начальнік аддзела    
Кухараў Дзмітрый Уладіміравіч 32-99-54
Намеснік начальніка аддзела  
Власаў Сяргей Аляксеевіч 51-02-76
Галоўны спецыяліст  
Пракапенка Алесь Анатольевіч 51-02-78
Стрыжнёва Тамара Васільеўна 51-03-53
Аддзел прававога забеспячэння і юрыдычнай экспертызы
Начальнік аддзела  
Гуржы Андрэй Анатольевіч 33-42-91
Намеснік начальніка аддзела  
Марозава Вольга Міхайлаўна 33-42-94
Галоўны спецыяліст  
Жарынава Марыя Мікалаеўна 33-42-93
Сектар прававога забеспячэння дзейнасці Гомельскага аблвыканкама
Загадчык сектара  
Шышыкін Аляксей Аляксандравіч 20-21-18
Галоўны спецыяліст  
Валодзіна Алена Васільеўна 33-42-97
Аддзел па каардынацыі прававой, кантрольнай і архіўнай працы
Начальнік аддзела  
Міцкевіч Андрэй Петровіч 51-02-76
Галоўны спецыяліст  
Мяланіч Ніна Аляксееўна 51-02-75
Сектор архива органов, регистрирующих акты гражданского состояния
Загадчык сектара — загадчык архiва органаў, якiя рэгiструюць акты грамадзянскага стану  
Бондар Алена Юр’еўна 51-02-73
Галоўны спецыяліст 35-71-51
Аддзел арганізацыйна-кадравай і спецыяльнай працы
Начальнік аддзела  
Барысава Таццяна Аляксееўна 51-02-79
Група бухгалтарскага ўліку і справаздачнасці
Галоўны бухгалтар  
Дзегцярова Людміла Леанідаўна 51-02-82
Вядучы бухгалтар  
Дзеранок Людміла Фёдараўна 51-02-83
Канцылярыя
Загадчык канцылярыяй  
Курпянкова Любоў Мікалаеўна 22-43-06

Тэлефонны даведнік кіравання прымусовага выканання ГУЮ Гомельскага аблвыканкама

Кіраванне прымусовага выканання галоўнага ўпраўлення юстыцыі Гомельскага аблвыканкама
Начальнік упраўлення прымусовага выканання
51-02-85
Аддзел арганізацыі і кантролю прымусовага выканання
Намеснік начальніка ўпраўлення прымусовага выканання — начальнік аддзела  
Драбышэускі Дзяніс Станіслававіч 22-43-02
Намеснік начальніка аддзела  
Балакіна Людміла Русланауна 22-43-03
Галоўныя спецыялісты  
Давыдзенка Дзмітрый Анатольевіч 51-02-87
Камароў Анатолій Аляксеевіч 51-02-87
Аддзел прымусовага выканання кіравання прымусовага выканання
Намеснік начальніка ўпраўлення прымусовага выканання — начальнік аддзела  
Блінова Наталля Іванаўна 51-03-30
Намеснік начальніка аддзела  
Шавельскі Генадзь Сяргеевіч 51-03-37
Судовыя выканаўцы  
Аліфяровіч Уладзімір Анатольевіч 51-03-42
Макарэвіч Аляксандр Сяргеевіч 51-03-38
Жалезнякоў Сяргей Міхайлавіч 51-03-41
Беланава Наталля Фёдараўна 51-03-39
Кабаева Наталля Уладзіміраўна 51-03-43
Сыс Святлана Аляксееўна 51-03-40
Канцылярыя 51-03-47
51-03-48
Аддзяленне інфармацыйных тэхналогій
Начальнік аддзялення  
Давыдзенка Максім Анатольевіч 51-02-84
Аддзяленне фінансавых аперацый
Начальнік аддзялення  
Лісава Наталля Пятроўна 51-03-46